Kokybė

Visada esame orentuoti į kokybę ir galutinį rezultatą, todėl mūsų produkcija būna išdirbama maksimaliai, pats procesas paremtas mokslu, o produkcijos pateikimas estetikos, skonio ir grožio kombinacija.

Viskas prasideda nuo poreikio

Mūsų guminukai gali būti prisitaikyti prie jūsų mitybos poreikių. Mums patinka iššūkiai – taigi, jei turite konkrečių ingredientų arba idėjų, kurios leistų pagerinti produkciją – nedvejodami susisiekite. Mes siūlome individualius sprendimus, kad patenkintume kiekvieną poreikį arba pagerinti produkcijos kokybę.

Produkcija paremta mokslu

Šis unikalus, patentuotas gamybos procesas yra efektyvus, patikimas ir visiškai automatizuotas, jame naudojama „Mogul“ technologija. Priešingai nei ankstesniuose gamybos procesuose, liejimo masė sumaišoma kambario temperatūroje, todėl galima pridėti daug platesnį veikliųjų medžiagų spektrą. Guminukai gaminami iš gliukozės sirupo ir natūralių dažiklių bei kvapiųjų medžiagų.

Sertifikuota produkcija

Norime sukurti aukštos kokybės, išskirtinius produktus, kurie būtų kuo natūralesni ir atitiktų klientų reikalavimus. Tai atsispindi mūsų receptuose, kuriuose rasite tik natūralių kvapniųjų medžiagų, nerasite dirbtinių konservantų, taip pat mūsų produkcija yra pilnai veganiška ir Halal. Mūsų guminukai yra gaminami pagal „IFS Food“, todėl atitinka aukščiausius maisto saugos standartus.

Nuolatinis progresavimas

Mes nuolat dirbame kurdami naujas koncepcijas ir toliau tobulindami savo guminukų formulę ir technologiją. Jei jus domina šis kurybinis procesas ir norite tapti jo dalimi, visada priimame naujas idėjas, kurias pritaikome naujuose produktuose.

#ibrayn

Nepamiršk įsikelti mūsų produkto instagrame ir užtaginti, tokiu atvėju tau PADOVANOSIME 20% nuolaidą kitam užsakymui.

Į VIRŠŲ

Norimų sąrašas

Prisijungti

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis (0)

Pridėta prie norimų sąrašo