Mieguistumas, nuovargis, išblyškusi oda, lūžinėjantys nagai ir slenkantys plaukai – atpažįstate save?

Žmogaus organizmui geležis yra gyvybiškai svarbu. Kaip gaila, kad apie tai pradėjau gilintis tik atsiradus problemoms…

Jums išsivystė mažakraujystė. Tokie daktaro žodžiai sukaupe ašaras mano akyste. Buvo sunku patikėti, kad dėl nepakankamai geros mitybos ir vitaminų trūkumo tai atsitiko.

Stanfordo atliktų tyrimų dėka, net 80% moterų turi didelę riziką susirgti mažakraujyste (anemia), vyrams rizika kiek mažesnė – 40%, o mūsų vaikams, augantiems organizmams tai ypač aktualu. Iš anksto pastebėjus šią problemą ir pradėjus gerti vitaminus, šansai susirgti praktiškai išnyksta. Kodėl tai atsitinka ir kas tai yra?

Deja, bet faktas yra tas…

Mažakraujystė, mediciniškai vadinama anemija, yra organizmo būklė, kai kraujyje sumažėja eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) ir hemoglobino (raudonosios kraujo medžiagos). Atsiradus tokiam nepritekliui kraujas gali būti per mažai prisotintas deguonies. Tai gali sukelti įvairiausių simptomų, tačiau pagrindinis simptomas yra nuovargis. Anemija formuojasi dėl geležies, vitamino B12 arba folio rūgšties stokos.

Paprastai geležies trūksta, nes jos nepakankamai gaunama su maistu arba jeigu organizmas nepakankamai jos įsisavina. Kartais žmogui reikia didesnio nei įprastai geležies kiekio. Taip būna brendimo ar nėštumo laikotarpiu. Geležies moterys netenka menstruacijų metu.

Nuolatinis nuovargis.

Atsiradus geležies nepakankamumui jaučiausi pervargusi, nusilpusi, daryti net ir paprastus kasdienius darbus tapo našta, o dažnas galvos svaigimas pradėjo nejuokais gązdinti. Daktaras aiškiai pasakė, gydymui reikalingi vitaminai kuriuose yra 100% geležies dienos norma ir pastovus jų vartojimas. Pradėjau jų ieškoti…

Išbandžiau daug produktų kapsulių ar skysčių pavidalu, savijauta kiek gerėjo, tačiau vartojant šiuos papildus, geležies skonis jautėsi taip stipriai, jog visą dieną jausdavau pykinimą.

Draugė išgirdus mano bėda, parekomandavo neseniai į Lietuvą atvykusius papildus iš Šveicarijos. Geležies vitaminai, kurie yra guminuku formos… Matydama jog juose yra pilna 100% dienos vitaminų norma ir nesijautė geležies poskonio – nusprendžiau pabandyti… Mano džiaugsmui tai sutvarkė mano susiklosčiusią bėdą!

Po mėnesio vartojimo kurso, pajutau jog nuovargio ir galvos svaigimo simptomai liovesi, jaučiausi gerokai žvalesnė, bei nuotaikingesnė. O kas liečia skonį, buvau ypatingai nustebinta, skonis tarsi valgyčiau labai skanius guminukus! Kas rytą po 2 guminukus, tapo mano nauja tradicija. Po 6 mėnesių vartojimo kurso daktaras pastebėjo akivaizdų mano organizmo sustiprėjimą ir pagaliau pavyko išspręsti šią netikėtai užklupusią ligą…

Specialus pasiūlymas Jums!

Esu labai dėkinga iBrayn kompanijai, kad pristatė šį produktą į Lietuvą, bei norėčiau perspėti visas merginas (ypač tas kur atsisako mėsos), kad pastebėtų save ir simptomus pamatytu kuo anksčiau, nes to nepadarius, gydymas gali būti labai nemalonus ir slegiantis. 

Geležis

PAPILDOMAI: Nemokamas ir greitas pristatymas

Perkant 5 – 22.95 15.95

Perkant 4 – 22.95 16.95

Perkant 3 – 22.95 17.95

PRENUMERATA

Prenumeruokite iBrayn naujienlaiškį ir gaukite pranešimus apie naujausius Blog’us, Podcast’us, produkcijos naujienas, akcijas…

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant pateikti naujienlaiškius į jūsų el. paštą. Bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškių paslaugos, kurią užsiprenumeravote. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų privatumo politiką.

Prisijungti prie diskusijos

Į VIRŠŲ

Norimų sąrašas

Prisijungti

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis (0)

Pridėta prie norimų sąrašo