Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K

Mūsų guminukai yra 100% natūralūs, o tai reiškia, kad dažikliai ir skoniai, naudojami jiems gaminti, jie yra pagaminti iš natūralių šaltinių. Savo dažymui naudojame juodą morką, o skoniui (aromatui) – vyšnių ir aviečių ekstraktą.

Norėjome užtikrinti, kad mūsų produktų galėtų mėgautis ir veganai, tai sukūrėme produktą be želatinos. Tai yra puiki veganiška alternatyva gyvūninės kilmės želatinai.

Iš tikrųjų atsakymas į klausimą yra gana paprastas: kad mūsų guminukai būtų skanūs, į juos įdedame šiek tiek cukraus!

Gryni vitaminai ir papildai turi stebėtinai nemalonų skonį. Mes eksperimentavome su saldiklių naudojimu, tačiau jie tiesiog nepasiteisino.

Mes ir toliau tyrinėjame bei išbandome naujas galimybes, kad sukurti guminukus be jokio prodėtinio cukraus. Kas žino, ko laukia ateityje!

Trumpai: mes nerekomenduojame.

Mes labai atsakingai žiūrėjome į savo guminukų sudėtį. Tad visi mūsų guminukai turi vidutinį rekomenduojamą dienos vitaminų kiekį. Kiekiai yra pagrįsti Šveicarijos sveikatos tarybos rekomendacijomis, taigi mūsų guminukai, skirti atkurti ir pagerinti jūsų mitybos-sveikatos pusiausvyrą. Mūsų sudėtyje yra riebaluose tirpių vitaminų, todėl rekomenduojame nevartoti daugiau nei rekomenduojama dozė per dieną. Riebaluose tirpūs vitaminai organizme gali tapti kenksmingi, jei jų vartojama per daug ilgą laiką.

Laikykite uždarytame buteliuke, vėsioje, sausoje vietoje kambario temperatūroje. Mūsų guminukų nereikia laikyti šaldytuve, ir tai gali turėti įtakos net guminukų struktūrai.

IBRAYN yra vieni iš pirmųjų vitaminų guminukų forma Lietuvoje, turintys tokį aukštą aukščiausios klasės maistinių medžiagų kiekį. Praėjo dienos, kai kiekvieną dieną reiks gerti vėl tas pačias tabletes, dabar galite mėgautis guminukais, kad gautumėte būtinų vitaminų dienos dozę. Prižadame, kad daugiau nepamiršite išgerti savo vitaminų dozės! 😉

Suaugusieji gali suvartoti du guminukus per dieną kiekvieno produkto, o vaikai nuo 3 iki 12 metų – vieną per dieną. Kad ir kokie skanūs būtų mūsų guminukai, jie vis tiek yra papildai. Nėštumo, ligos ar vaistų vartojimo atveju rekomenduojame kreiptis į gydytoją. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Taip, žinoma! Vaikai myli mūsų guminukus taip pat, kaip ir suaugusieji. Tai yra įdomus ir lengvas būdas priversti vaiką vartoti vitaminus. Daugiau jokių problemų su lašais ar nemaloniomis tabletėmis! Vyresni nei 12 metų vaikai gali vartoti suaugusiesiems skirtą guminukų dozę per dieną. 3–12 metų vaikai gali naudoti po vieną guminuką per dieną. Mes patariame neduoti IBRAYN vaikams iki trejų metų. Dauguma gydytojų sutinka, kad iki trejų metų yra didesnė užspringimo rizika, todėl mes taip pat laikomės šio įspėjimo ir patariame nevartoti IBRAYN vaikams iki trejų metų. Mūsų buteliuose taip pat yra vaikų „nepraleidžiantis“ dangtelis.

Trumpas atsakymas yra, kad taip, jūs galite saugiai pasilepinti mūsų guminukais viso nėštumo metu. Nėštumo metu svarbu žinoti apie vitamino A suvartojimą. Pertekliniai kiekiai gali pakenkti, kaip ir trūkumas. IBRAYN guminukų sudėtyje yra rekomenduojama vitamino A paros kiekio dozė. Kadangi kiekvienas nėštumas yra skirtingas, vis tiek rekomenduojame aptarti vitamino vartojimą su gydytoju, kad būtumėte tikros. 

Jei kyla abejonių, prieš pradėdami vartoti papildus visada pasitarkite su gydytoju. Protinga įsitikinti, kad kartu su bet kokiais (paskirtais) vaistais, kuriuos vartojate, galite saugiai naudoti mūsų produktus.

Savo nuolaidos kodą galite įvesti vykdydami užsakymą. Jei kodas neregistruojamas, patikrinkite, ar naudojote didžiąsias raides, ir įsitikinkite, kad kodas galioja jūsų krepšelyje esantiems produktams. Jei patikrinote šiuos dalykus ir jūsų kodas vis dar neveikia, tai tikriausiai yra blogas arba negaliojantis kodas… Susisiekite su mumis ir pasidalinsime su jumis veikiančiu kodu! 

Jei užsakysite darbo dienomis iki 16 val., IBRAYN produktus gausite kitą darbo dieną. Atostogų laikotarpiais galima tikėtis ilgesnio pristatymo laiko.

Visada galite užduoti klausimą per LIVE chat’ą puslapyje. Jei mes neesame prisijungę, galite palikti mums savo el. pašto adresą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis. Taip pat galite atsiųsti el. laišką adresu info@ibrayn.com ir paskambinti +37065078578.

#ibrayn

Nepamiršk įsikelti mūsų produkto instagrame ir užtaginti, tokiu atvėju tau PADOVANOSIME 20% nuolaidą kitam užsakymui.

Į VIRŠŲ

Norimų sąrašas

Prisijungti

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis (0)

Pridėta prie norimų sąrašo