Nuo ko viskas prasidėjo...

Mes esame inovatyvi, į sveiką gyvenseną orientuota kompanija kuri tiki, kad laimė ir sveikata yra neatsiejami dalykai. Mūsų tikslas yra padėti pasiekti mitybos tikslus mėgaujantis unikalaus skonio ir pateikimo papildais. Mūsų guminukai yra būtent tokie! Pagaminti iš kokybiškų ingredientų, o kas geriausai, jog visi jie yra veganiški ir be glitimo – mėgaukitės išskirtiniu skoniu!

iBrayn

Sveikata.
Energija.
Darbingumas.

Produktas, kuris
padeda tūkstančiams

Mus veda įsitikinimas, kad kiekvienas žmogus gali būti laimingas. O visa tai gali prasidėti nuo to, kad esi sveikas. Lengviau pasakyti nei padaryti, tiesa?

iBrayn

Lengvas kelias į sveikesnį gyvenimą

Pasaulis sukasi greitai ir visas jūsų gyvenimas gali pasikeisti kardinaliai dėl netinkamo požiūro į sveika gyvenseną. Nesijaudinkite, mes esame žingsniu priekyje. Mes sunkiai dirbame, norėdami sukurti naujus išmanius papildus arba individualius sprendimus, kurie padės pasiekti mitybos tikslų. Visa tai padėsime pasiekti su mūsų unikaliais ir inovatyviais produktais, kurie papildys jūsų gyvenimo ritmą.

Mūsų vizija skatina sujungti pažangiausią mokslą su rinkos poreikiais. Per pastaruosius dešimt metų konditerijos, maisto papildų ir farmacijos pramonei sukūrėme technologiją, kuri leido pažiūrėti į sveiką gyvenseną kiek kitomis akimis.

#ibrayn

Nepamiršk įsikelti mūsų produkto instagrame ir užtaginti, tokiu atvėju tau PADOVANOSIME 20% nuolaidą kitam užsakymui.

Į VIRŠŲ

Norimų sąrašas

Prisijungti

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis (0)

Pridėta prie norimų sąrašo