4 ingredientai, kurie padės sustiprinti plaukus!

Kaip turėti stiprius bei gražius plaukus

Nesvarbu, kokia situacija su jūsų plaukais. Nesvarbu, kokio amžiaus esate. Turime jums išskirtinį derinį, skirtą plaukams tankinti ir nusilpusiems plaukų folikulams atgaivinti: Biotinas, Selenas, Cinkas, Vitaminas E. Negana to, stiprės ir jūsų nagai bei gerės odos būklė.

Taigi, galbūt pradėkime nuo pradžių…

Neseniai pradėjau išgyventi menopauzę, ir ganėtinai greitai tapau „statistika“. Tapau viena iš 10 moterų, turinčių plaukų slinkimo problemą. Tai privertė susikrimsti…

Mano savivertė smuko. Per mėnesį mano besikeičiantys hormonai jau lėmė labai pastebimą, progresuojantį galvos plaukų slinkimą. Nors bandžiau su vyru apie tai pajuokauti, iš vidaus buvau sutriuškinta.

Buvau pasiryžusi padaryti betką, kad tik atgaučiau savo sveikus ir stiprius plaukus… Kol draugė nepapasakojo apie kelis labai veiksmingus būdus. Tačiau prieš pasidalindama su jumis tuo, leiskite man papasakoti istoriją…

Kodėl milijonams moterų slenka plaukai ir kodėl jų nepavyksta atauginti

Beveik penkerius metus patyriau sielą slegiančius priešmenopauzinius ir menopauzinius simptomus. Mano susitraukę plaukų folikulai buvo viena iš pirmųjų problemų, kurią pastebėjau. Mano plaukai iš storų ir blizgių tapo trumpesni, plonesni ir trapūs.

Tyrinėjau įvairius būdus…

Panagrinėjau plaukų augimą skatinančius vaistus ir be recepto įsigytą vaistą – minoksidilą. Pasidomėjau galimu šalutiniu poveikiu, negalėjau patikėti tuo, ką skaitau. Literatūroje sakoma, kad pirmą kartą panaudojus minoksidilą, plaukai iš tikrųjų gali slinkti. Negana to, galite patirti į gripą panašių simptomų, greitai priaugti svorio… ilgas sąrašas ir kitų galimų šalutinių poveikių…

Tokių priemonių, kaip minoksidilas, naudojimas yra lyg loterija… Tiesą sakant, minoksidilas veikia tik 1 iš 5 moterų, sakoma straipsnyje, kurį perskaičiau Harvardo sveikatos svetainėje. Ir net jei esate viena iš laimingųjų moterų, kurios gerai reaguoja į vaistą ir nepatiria šalutinių poveikių, minoksidilas suveikia tik po 6–12 mėnesių!

Buvo beviltiška. Nenorėjau laukti visus metus, kol atgausiu senus plaukus…

4 ingredientai, kurie padės sustiprinti plaukus

Vieną dieną sutikau draugę, kurios nebuvau mačiusi jau ilgą laiką ir kuri yra buvo būtent mano amžiaus (46 m.). Negalėjau patikėti, kaip puikiai atrodo jos plaukai. Natūraliai padariau tai, ką darytų bet kuri kita moteris: paklausiau jos paslapties. Štai tada ji man ją ir išdavė. 

Tai yra puikus, natūralių medžiagų derinys, skirtas plaukams tankinti ir negyviems plaukų folikulams atkurti: Biotinas, Selenas, Cinkas, Vitaminas E. 

  • Cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų, plaukų, nagų ir odos būklę.
  • Biotinas atlieka ypač svarbų vaidmenį plaukų, nagų bei odos būklei gerinti.
  • Selenas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę.
  • Vitaminas E lėtina senėjimo procesus ir apsaugo kūno ląsteles nuo žalingo poveikio.

Plaukai sustorėja ir atauga natūralių medžiagų pagalba

Užtruktumėme ganėtinai ilgai, kol papasakotumėme visų veikliųjų medžiagų naudą… Kalbant apie rezultatus, tikrai nereikėjo 6-12 mėnesių, kad šis derinys suveiktų. Per 4 savaites pastebėjau puikų rezultatą, pastebėjo net mano vyras.

Daugelyje populiarių plaukų produktų yra keletas šių ingredientų. Bet aš garantuoju, kad negalėsite rasti nė vieno produkto, kuriame būtų visi šie ingredientai!

"iBrayn guminukai veikia puikiai! Mano ploni plaukai patapo storesni ir žymiai stipresni!"

– Patricija D.

Kur galėčiau rasti tokio tipo produkciją?

Jį galite rasti mūsų el. parduotuvėje, jei norite šio produkto, tai rekomenduojame paskubėti! Tai yra viena iš populiariausių prekių, kuri yra ganėtinai greitai išparduodama. Pirkimo procesas yra greitas ir paprastas, o vitaminai atkeliauja per 1-2 d.d. . Tiesiog paeikite kiek žemiau, kur rasite daugiau informacijos apie produkciją ir jai taikomas nuolaidas (galite tikėtis iki 31% nuolaidos).

Taip pat startavo mūsų PODCASTAS – „Būtinas plaukų priežiūros etapas, kurio dauguma nežino…“, kviečiame jį pasiklausyti.

33-min

Plaukių, nagų ir odos rinkinys

Perkant 1 – 22.95 19.45

Perkant 3 – 22.95 17.95

Perkant 4 – 22.95 16.95

Perkant 5 – 22.95 15.95

PAPILDOMAI: Nemokamas ir greitas pristatymas

Rinkinys - Šeimai

(4.9/5)
5/5

€68.85 €55.08

PRENUMERATA

Prenumeruokite iBrayn naujienlaiškį ir gaukite pranešimus apie naujausius Blog’us, Podcast’us, produkcijos naujienas, akcijas…

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant pateikti naujienlaiškius į jūsų el. paštą. Bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškių paslaugos, kurią užsiprenumeravote. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų privatumo politiką.

Prisijungti prie diskusijos

Į VIRŠŲ

Norimų sąrašas

Prisijungti

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis (0)

Pridėta prie norimų sąrašo